/فروشگاه تمام عرض
 • سفارش بر اساس نوع منطقه و آب و هوا و ظرفیت مورد نیاز

  فروش انواع فن کویل:

  سقفی، توکار، کاستی

  زمینی، ایستاده، دیواری

 • برد فنکویل کاستی

  گیرنده فن کویل، چشمی فنکویل:

  برد فنکویل کاستی جهت تنظیم دما و کنترل دمای محیط از ترموستات داخلی استفاده می شود که برد داخلی چشمی گیرنده یا همان برد دریچه ریموت و ریموت کنترل میباشد.

  که میتوان از طریق آن فنکویل (فن کویل) را روشن و دمای محیط را توسط ریموت و برد چشمی فنکویل تنظیم کرد.

  یکی از مشکلات این برد احتمال خیس شدن چشمی گیرنده فنکویل و سوختن آن است که حتما باید در عایق کاری لوله ها و اتصالات مربوطه دقت شود.

  این برد برای فن کویل کاستی، فنکویل سقفی، فن کویل اکسیژن ، فنکویل دایکین و مدیا اکس نیز قابل استفاده است.  

 •  برد فرمان مینی چیلر یا همان ترموستات چیلر a.t 97  با طراحی ساده و در عین حال کاربردی برای کنترل تمامی مینی چیلرهای که از کمپرسور با ظرفیت ثابت استفاده می‌کنند طراحی شده است از مهمترین ویژگی های این برد میتوان به امکان استفاده در محیط های پر تنش صنعتی و طراحی دورو برای اشغال جای کمتر در داخل  تابلو برق اشاره کرد .

  برخی از امکانات برد  a.t 97: ‍‌

  • مشاهده وضعیت سوئیچ های حفاظتی
  • مشاهده ورودی و خروجی دمای اب
  • تعیین زمان تاخیر به صورت دستی برای اعلام خطای سویچ های حفاظتی دستگاه و خاموش کردن
  • کنترل دو کمپرسور به صورت همزمان و به صورت دمای تنظیمی یا زمان تعیین شده توسط کاربر
  • دارای ۵ ورودی برای کنترل های حفاظتی دستگاه و یک ورودی دما جهت حفاظت از یخ زدگی مدار ( آنتی فریز) و یک عدد خروجی پمپ اب و فن کندانسور
  • امکان شروع کار مجدد دستگاه

  بعد از رفع شدن خطای موجود و ثبت آن جهت مشاهده نوع خطا برای کاربر امکان لیست کد خطای متوالی رمزگذاری دستگاه برای محدودیت دسترسی به تنظیمات و...

 • ترموستات دیجیتال

  ترموستات‌ها در صنعت تاسیسات مکانیکی برای کنترل دمای آب و یا هوا در سیستم‌های ایجاد برودت و حرارت به کار می‌روند. رادیاتورها، دیگ‌ها و فن کویل‌ها و کولرها و همچنین یخچالها عمومی‌ترین دستگاههایی هستند که برای کنترل دما از ترموستات استفاده می‌کنند. ترموستات  در حقیقت کار قطع و وصل شدن جریان برق  جهت متعادل نگه داشتن دما را انجام میدهد. اعتدال دما در سیستمی تعریف مستقلی از برای خود دارد که ترموستات دیجیتال که البته در مدل آنالوگ و مکانیکی نیز یا فت میشود بر اساس آن تعریف کار وقایت دما را در حد مطلوب انجام میدهد. ترموستات های دیجیتال در انواع مختلفی با قابلیتهای مختلف در صنایع متنوع بکار برده میشوند. مثلا در یخچالها ترموستات بکار میرود ترموستات در یخچال  کار قطع و وصل شدن جریان برق ( متعادل نگه داشتن دمای یخچال) را به کمپرسور انجام می‌دهد. به طوری که وقتی دمای یخچال بالا آمد (داخل یخچال گرم شد) با وصل شدن جریان برق کمپرسور شروع به کار می‌کند و داخل یخچال را خنک می‌کند و وقتی دما پایین آمد (داخل یخچال خنک شد) جریان برق را از کمپرسور قطع می‌کند. همچنین ترموستات در فریزرها کاربری دارد

 • تعمیر سرویس و خدمات تمامی چیلر های  آبی، گرمایشی، تراکمی و هواخنک

  تهیه و ساخت انواع چیلر و مینی چیلر با توجه به ظرفیت  و فضای داخلی و محیط خارجی و بودجه کارفرما

 • به طور کلی مایع مبرد فریون با جذب گرما از محیط (در سیکل های تراکمی) تبخیر شده و ضمن خنک نمودن محیط به گاز تبدیل می گردد که این فرایند باعث ایجاد هوای خنک توسط انواع کولر گازی و سیستم های تهویه مطبوع می گردد.

  گاز مبرد فریون استاندارد R22 رفرون بی رنگ بوده و دارای نقطه جوش 40 – درجه سانتیگراد می باشد. دمای بحرانی در گازهای فریون استاندارد R22 معادل 98 درجه سانتیگراد است و در دمای 20 درجه سانتیگراد دارای فشار 908 کیلوپاسکال می باشند.

 • لوپرشر

  کلیدهای کنترل فشار همانطور که از اسمشان پیداست جهت کنترل فشار گازها و یا سیالات در دستگاهها استفاده میشود که نصبت به نوع دستگاها از انواع مختلفی برخوردار است.

  برای محافظت از کمپرسور در برابر کاهش فشار، از لو پرشر سوئیچ استفاده می‌شود. درصورت کاهش فشار، ممکن است خلا نسبی در لوله‌ها ایجاد شود که در این صورت ممکن است هوای ناخواسته وارد سیستم شود. همچنین زمانی که شیرهای برقی جریان گاز را قطع کنند و گازی به کمپرسور باز نگردد، کنترلر فشار پایین فعال می‌شود. برخلاف سوئیچ فشار بالا، سوئیچ فشار پایین می‌تواند به صورت اتوماتیک ریست شود و اگر فشار پشت کمپرسور افزایش پیدا کند، خود به خود چرخه دوباره راه‌اندازی خواهد شد.

 • ترموستات مخصوص چیلر یا همان نمایشگر چیلر:

  با استفاده از این دیسپلی مخصوص چیلر میتوانید تنظیم دمای چیلر و خطای چیلر را مشاهده کنید.

  همچنین روشن و خاموش کردن چیلر با استفاده از این دستگاه در داخل منزل امکان پذیر است.